14 maja, 2018

Austria Zwrot urządzeń GoMout

Zwrot urządzeń go mAut

Zwrócimy box Go Maut za Ciebie. Nie zwlekaj. Odzyskaj swoje pieniądze.

Zwrotu boxów to 3 proste kroki

Wypełnij Formularz

Uzupełnij poniższy formularz o kilka podstawowych danych niezbędnych do zwrotu urządzenia. Kaucję pobraną za urządzenie oraz saldo przelejemy na Twoje konto bankowe.

Wyślij nam OBU

Prześlij nam w paczce urządzenia. Załącz do paczki kopie dowodów rejestracyjnych, na które był rejestrowany Box. Możesz wysłać kilka urządzeń w jednej przesyłce.

Opłać zwrot

Opłata za dokonanie zwrotu to jedynie 50 PLN brutto. W tej kwocie zawiera się kompleksowa obsługa zwrotu urządzenia. Przygotowanie dokumentów, dostarczenie urządzeń do Austrii oraz realizacja zwrotu środków.

_________________________________ _________________________________ _________________________________
wysyłając skan na mail biuro@zwroty.euwysyłając w paczce razem z urządzeniamizałączę do formularza

UWAGA: Do realizacji zwrotu Austriackiego Boxa Go Maut potrzebujemy kopię lub skan dowodu rejestracyjnego auta na jakie box został zarejestrowany. Nie zapomnij go załączyć do formularza. Ew. wysłać mailem lub w przesyłce z urządzeniem.
_________________________________
Zgadzasz się na wystawienie i przesłanie faktury mailem?

_________________________________
Sprawdź Politykę prywatności Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę.

Urządzenie GO-Box

zwrot urządzeń gomout
gomout

Do poboru opłat drogowych w Austriackim systemie Go Maut służy urządzenie GO-Box. Obsługujemy zwrot tych urządzeń do operatora w Austrii. Poglądowo na zdjęciach widoczne urządzenia.

austria gobox

Najważniejsze informacje

Jak realizowany jest Zwrot ?

Zajmujemy się zwrotem kompleksowo. Wystarczy przekazać nam urządzenie Go Maut, podać niezbędne dane uzupełniając krótki formularz, a środki zostaną zwrócone na wskazany przez Państwa rachunek bankowy. 

Czy odzyskam Kaucję i Saldo ?

Dzięki naszej pomocy odzyskają Państwo wszystkie niewykorzystane środki przedpłacone (saldo) oraz kaucję.

Gdzie wysłać urządzenie?A

Adresy naszych punktów znajdują się w zakładce kontakt. Kliknij aby otworzyć: ZAKŁADKĘ KONTAKT

jak opłacić Zwrot ?

Opłaty za zwrot urządzeń z poszczególnych krajów znajdują się w zakładce CENNIK. Umożliwiamy naszym klientom kilka opcji opłacenia zwrotu. Jak przelew na nasze konto bankowe, szybkie przelewy internetowe, płatność kartą, PayPal czy BLIK. Mogą Państwo również zaczekać z płatnością aż przyślemy fakturę mailem na której będą się znajdowały dane do przelewu. Faktury wysyłamy po otrzymaniu urządzeń.

Wszystkie te informacje są szczegółowo opisane w zakładce CENNIK

USZKODZIŁEŚ, ZNISZCZYŁEŚ LUB ZAGUBIŁEŚ BOX?

W przypadku zwrotu urządzenia noszącego ślady uszkodzeń mechanicznych takich jak: zadrapania, pęknięcia, połamana obudowa, otworzona, popisane flamastrem itp. nie zostanie zwrócona kaucja za urządzenie. 

Masz inne pYtania?

W przypadku wszelkich pytań dotyczących zwrotu urządzenia GoMaut prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@zwroty.eu