14 maja, 2018

Belgia zwrot urządzeń Satellic

Box Satelllic urządzenia do poboru Myta w Belgii

Odzyskujemy pieniądze za urządzenia Satellic

W opcji Express wypłacamy zwrot kaucji i salda od razu po otrzymaniu urządzeń. Odzyskujemy pieniądze również za Boxy zdane w Belgii, za które klienci nie otrzymali przelewów.

Satellic zwrot

Teraz możesz zwrócić urządzenie Satellic (viapass) w Polsce.
Jak zwrócić box Satellic? 3 proste kroki!

Wypełnij Formularz

Uzupełnij poniższy formularz o kilka podstawowych danych niezbędnych do zwrotu urządzenia. W razie pytań możesz się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie.

Wyślij nam OBU

Prześlij nam w paczce urządzenie. Możesz wysłać kilka urządzeń w jednej przesyłce na adres:
Moosen Sp. z o.o.
Al. Solidarności 117/207
00-140 Warszawa
Jeśli urządzenie już zdano w Belgii, zaznacz to w formularzu. Nie musisz wtedy już nic do nas wysyłać paczką.

Opłać zwrot

Opłata za dokonanie zwrotu to jedynie 70 PLN brutto/szt. Zwrot przyjdzie bezpośrednio na Twój rachunek bankowy wskazany w formularzu. Pamiętaj, że zwrot środków przelewany jest w walucie EUR (jeżeli podasz rachunek w walucie PLN, zwrot zostanie przewalutowany przez Twój bank).

Otrzymasz pełen zwrot kaucji czyli 135 Euro oraz dodatkowo środki jakimi urządzenie jest doładowane (operator zastrzega sobie prawo do niezwrócenia całej lub części kaucji w przypadkach opisanych w ogólnych warunkach i zasadach użytkowania dostępnych na stronie operatora). Operator systemu Satellic przeleje środki na Twoje konto w dwóch oddzielnych przelewach. Operator zastrzega sobie czas na wykonanie przelewów nawet do 90 dni (zazwyczaj odbywa się to dużo szybciej). Koszt usługi to jedynie 70 PLN brutto/szt.


wyślę paczką/kurieremurządzenie już zdano w automacie w Belgii
_________________________________

__________________________________________________________________

Możesz dodać załącznik np. skany paragonów lub dowodu rejestracyjnego
_________________________________
Zgadzasz się na wystawienie i przesłanie faktury mailem?

_________________________________

Sprawdź Politykę prywatności
Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę.

Satellic OBU Viapass

belgia

Urządzenie OBU Satellic służy do poboru opłat za przejazdy w belgijskim systemie Viapass. Obsługujemy zwrot tych urządzeń do operatora w Belgii. Na zdjęcia przykładowe urządzenia.

Najważniejsze informacje

Ile czasu trwa zwrot?

Operator systemu Viapass firma Satellic zastrzega sobie termin zwrotu środków nawet do 90dni. W praktyce ten termin wynosi do ok  30-60 dni, jednak w poszczególnych przypadkach może się wydłużyć do 90 dni (nie jest to od nas zależne). 

ILE WYNOSI KAUCJA ZA BELGIJSKIE OBU?

Standardowo kaucja za belgijskie urządzenie Satellic wynosi 135 EUR.

JAK OPŁACIĆ ZWROT?​

Opłaty za zwrot urządzeń z poszczególnych krajów znajdują się w zakładce CENNIK. Umożliwiamy naszym klientom kilka opcji opłacenia zwrotu. Jak przelew na nasze konto bankowe, szybkie przelewy internetowe, płatność kartą, PayPal czy BLIK. Mogą Państwo również zaczekać aż przyślemy fakturę mailem na której będą się znajdowały dane do przelewu. Faktury wysyłamy po otrzymaniu urządzeń.

Wszystkie te informacje są szczegółowo opisane w zakładce CENNIK

Gdzie wysłać urządzenie?

Urządzenia należy wysłać na adres:

Moosen Sp. z o.o.

Al. Solidarności 117/207

00-140 Warszawa

 

W jakim stanie muszę oddać box?

Zgodnie z warunkami systemu Viapass kaucja za Box przepada i operator firma Satellic może wypłacić obniżoną kwotę kaucji za urządzenie w poniższych przypadkach:

  • Urządzenia noszą ślady uszkodzeń mechanicznych takich jak: zadrapania, pęknięcia, połamana obudowa, otworzona obudowa, popisane flamastrem lub farbą, ucięty kabel, zerwane plomby, wyjęta bateria, brak przyssawek).
  • Operator przewidział częściową (-35 EURO) lub całkowitą (-135 EURO) utratę kaucji w przypadku urządzeń zdanych niezgodnie z zaleceniami.
  • Operator zastrzega sobie prawo do niezwrócenia kaucji w przypadkach opisanych w ogólnych warunkach i zasadach użytkowania dostępnych tutaj. Najczęściej dotyczy to nieużywanych urządzeń przez okres dłuższy niż 3 lata (punkt 5.4), niezaktualizowania konta typu FAST-TRACK do konta standardowego (standard account) lub pełnego (full account) – punkt 3.3 i 17.4.c. Należy jednak pamiętać, że zwrotowi zawsze podlegają niewykorzystane przedpłacone środki (doładowania).

Czym charakteryzuje się zwrot standard?

Po wybraniu opcji zwrotu STANDARD otrzymają Państwo pełny zwrot kaucji oraz salda na konto w terminie do 90dni. Rejestracja zwrotu, wypełnienie wszystkich formalności związanych z realizacją zwrotu oraz wykonaniem przelewów, odesłaniem urządzeń do Belgii i uzyskanie zwrotu to koszt 70 PLN brutto.

Masz inne pytania?

W przypadku wszelkich pytań dotyczących zwrotu urządzenia Satellic prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@zwroty.eu

Więcej informacji na temat opłat drogowych w Belgii znajdziesz w naszej Bazie Wiedzy

PUBLIKUJEMY W NIEJ KOMPLEKSOWE I PRZYDATNE INFORMACJE NA TEMAT SYSTEMU VIAPASS ORAZ SATELLIC.