14 maja, 2018

Słowacja zwrot urządzeń SkyToll

Zwrot urządzeń SkyToll

Zwrócimy urządzenie SkyToll za Ciebie. Nie zwlekaj. Mandat za spóźniony zwrot to 257 € !

Jeżeli słowackie urządzenie SkyToll, nie było używane przez 6 miesięcy otrzymasz pismo od operatora z prośbą o zwrot urządzenia OBU oraz informację o nałożeniu kary w kwocie 257 €. 

 

Zwrotu boxów to 3 proste kroki

Wypełnij Formularz

Uzupełnij poniższy formularz o kilka podstawowych danych niezbędnych do zwrotu urządzenia. Kaucja pobrana za urządzenie w kwocie €50 oraz saldo przelejemy na Twoje konto bankowe.

Wyślij nam OBU

Prześlij nam w paczce urządzenie. Załącz do paczki kopie dowodów rejestracyjnych, na które było rejestrowane OBU. Możesz wysłać kilka urządzeń w jednej przesyłce. Pamiętaj, że za brak zwrotu grozi Ci kara wysokości €257.

Opłać zwrot

Opłata za dokonanie zwrotu to jedynie 70 PLN brutto. W tej kwocie zawiera się kompleksowe zajęcie się zwrotem urządzenia. Przygotowanie dokumentów, dostarczenie urządzeń na Słowację oraz realizacja zwrotu środków.
_________________________________

__________________________________________________________________
Zgadzasz się na wystawienie i przesłanie faktury mailem?

_________________________________
Sprawdź Politykę prywatności
Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę.

SkyToll rodzaje OBU

OBU
OBU_billien

Do poboru opłat drogowych w Słowackim systemie SkyToll dopuszczone są różne rodzaje urządzeń. Obsługujemy zwrot wszystkich. Poglądowo na zdjęciach widoczne urządzenia Billien OBU 5010, Sitraffic Sensus Unit oraz OBU 1374.

OBU1

Najważniejsze informacje

Jak realizowany jest Zwrot ?

Zajmujemy się zwrotem kompleksowo. Wystarczy przekazać nam urządzenie SkyToll, podać niezbędne dane uzupełniając krótki formularz, a środki zostaną zwrócone na wskazany przez Państwa rachunek bankowy.

Czy odzyskam Kaucję i Saldo ?

Dzięki naszej pomocy odzyskają Państwo wszystkie niewykorzystane środki przedpłacone (saldo) oraz kaucję w kwocie 50 €.

Gdzie wysłać urządzenie?

Adresy naszych punktów znajdują się w zakładce kontakt. Kliknij aby otworzyć: ZAKŁADKĘ KONTAKT

jak opłacić Zwrot?

Opłaty za zwrot urządzeń z poszczególnych krajów znajdują się w zakładce CENNIK. Umożliwiamy naszym klientom kilka opcji opłacenia zwrotu. Przelew na nasze konto bankowe, szybkie przelewy internetowe, płatność Kartą, PayPal czy BLIK. Mogą Państwo również zaczekać z płatnością aż przyślemy fakturę mailem na której będą się znajdowały dane do przelewu. Faktury wysyłamy po otrzymaniu urządzeń.

Wszystkie te informacje są szczegółowo opisane w zakładce CENNIK

Kiedy SkyToll nalicza karę 257 € ?

Użytkownik musi zwrócić urządzenie w ciągu 7 dni od wygaśnięcia Umowy o korzystaniu z wyznaczonych odcinków dróg płatnych. Umowa o korzystaniu z wyznaczonych odcinków dróg w systemie SkyToll wygasa w przypadku upłynięcia okresu 6 miesięcy od dnia zapisania przez jednostkę pokładową ostatniej transakcji myta. Jeśli jednostka pokładowa nie zostanie zwrócona w określonym terminie, Użytkownik pojazdu jest zobowiązany do zapłaty kary umownej Administratorowi systemu w wysokości 257 €.

Uszkodziłeś, Zniszczyłeś lub Zagubiłeś BOX?

Administrator systemu nałoży kary umowne w wysokości 257 € również w przypadku zwrotu urządzenia noszącego ślady uszkodzeń mechanicznych takich jak: zadrapania, pęknięcia, połamana obudowa, otworzona obudowa, popisane flamastrem itp.

Kiedy mam Bliski Termin WażnośCi urządzenia ?

Mamy możliwość sprawdzenia w systemie czy urządzenie jest blisko terminu „przedawnienia”. To klient podejmuje decyzję czy mamy się starać o zwrot w takich przypadkach. Informujemy klientów o terminie „przedawnienia” Boxów oraz ryzyku, wstrzymania przez SkyToll zwrotu kaucji za Box i Saldo, oraz o groźbie nałożenia kary. Za urządzenia z bliskim terminem „przedawnienia” uznajemy  ostatnie 45 dni ważności urządzenia i nie gwarantujemy wtedy zwrotu i pozytywnego załatwienia formalności.

Masz inne pYtania?

W przypadku wszelkich pytań dotyczących zwrotu urządzenia SkyToll prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@zwroty.eu