Maj 14, 2018

Czechy zwrot urządzenia PREMID

BOX PERMID urządzenia do poboru Myta w Czechach

Odzyskujemy pieniądze za urządzenia PREMID

Otrzymasz zwrot środków z salda oraz kaucję za urządzenie. Pośpiesz się. Masz tylko rok na zwrot od ostatniej transakcji w Czechach.

PREMID trans

Zwrot boxów to 3 proste kroki

Wypełnij Formularz

Uzupełnij poniższy formularz o kilka podstawowych danych niezbędnych do zwrotu urządzenia. Kaucję pobraną za urządzenie w równowartości kwoty 1550 Kč oraz saldo przelejemy na Twoje konto bankowe.

Wyślij nam OBU

Prześlij nam w paczce urządzenie. Jeśli nie załączyłeś do formularza to włóż do paczki kopie dowodów rejestracyjnych, na które było rejestrowane OBU. Możesz wysłać kilka urządzeń w jednej przesyłce.

Opłać zwrot

Opłata za dokonanie zwrotu to jedynie 60 PLN brutto. W tej kwocie zawiera się kompleksowa obsługa zwrotu urządzenia, przygotowanie dokumentów, dostarczenie urządzeń do Czech oraz realizacja zwrotu środków.
_________________________________

__________________________________________________________________

wysyłając skan na mail biuro@zwroty.euwysyłając w paczce razem z urządzeniamizałączę do formularza

UWAGA: Do realizacji zwrotu Czeskiego Boxa PREMID potrzebujemy kopię lub skan dowodu rejestracyjnego auta na jakie box został zarejestrowany. Nie zapomnij go załączyć do formularza. Ewentualnie wysłać mailem lub w przesyłce z urządzeniem.
_________________________________
Zgadzasz się na wystawienie i przesłanie faktury mailem?

_________________________________
Sprawdź Politykę prywatności
Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę.

Urządzenie PREMID

PREMID trans
zwrot urządzenia premid

Do poboru opłat drogowych w Czechach w systemie MYTOCZ służy urządzenie PREMID. Obsługujemy zwrot tych urządzeń do operatora w Czechach. Poglądowo na zdjęciach widoczne urządzenia.

MYTO CZ box Premid

Najważniejsze informacje

Jak realizowany jest zwrot?

Dzięki naszej pomocy odzyskają Państwo wszystkie niewykorzystane środki przedpłacone oraz kaucję w wysokości równowartości kwoty 1550 Kč.

Ile wynosi opłata za zwrot?

Całkowity koszt obsłużenia zwrotu urządzenia, zgłoszenia jego zwrotu, uzupełnienia danych bankowych oraz wysyłka urządzenia to tylko 60 PLN brutto. 

Jak opłacić Zwrot?

Opłaty za zwrot urządzeń z poszczególnych krajów znajdują się w zakładce CENNIK. Umożliwiamy naszym klientom kilka opcji opłacenia zwrotu. Jak przelew na nasze konto bankowe, szybkie przelewy internetowe, płatność kartą, PayPal czy BLIK. Mogą Państwo również zaczekać aż przyślemy fakturę mailem na której będą się znajdowały dane do przelewu. Faktury wysyłamy po otrzymaniu urządzeń.

Wszystkie te informacje są szczegółowo opisane w zakładce CENNIK

Gdzie wysłać urządzeniA?

Adresy naszych punktów znajdują się w zakładce kontakt. Kliknij aby otworzyć: ZAKŁADKĘ KONTAKT

Kiedy otrzymam zwrot ?

Czas oczekiwania na zwroty PREMID to około 30 dni. W celu zwrotu urządzenia OBU za naszym pośrednictwem należy wypełnić formularz oraz przesłać nam urządzenie.

Kiedy przepada kaucja za Urządzenie ?

Zgodnie z warunkami Czeskiego systemu poboru opłat drogowych kaucja za Box przepada w następujących sytuacjach:

  • urządzenia noszą ślady uszkodzeń mechanicznych takich jak: zadrapania, pęknięcia, połamana obudowa, otworzona obudowa, popisane flamastrem lub farbą lub ma uszkodzony kod kreskowy)
  • urządzenia są “przedawnione”. Dzieje się tak  jeżeli OBU nie było użytkowane dłużej niż rok. Czyli nie zostało użyte do przypisania transakcji opłaty drogowej

Jak sprawdzić czy Box jest przedawniony?

Wypełnij formularz zwrotu. Mamy możliwość sprawdzenia w systemie czy urządzenie jest blisko terminu “przedawnienia”. To klient podejmuje decyzję czy mamy się starać o zwrot w takich przypadkach. Informujemy klientów o terminie “przedawnienia” Boxów oraz ryzyku, wstrzymania przez Czeski PREMID zwrotu kaucji za Box i Saldo. Za urządzenia z bliskim terminem “przedawnienia” uznajemy  ostatnie 45 dni ważności urządzenia i nie gwarantujemy wtedy zwrotu.

Masz inne pytania?

W przypadku wszelkich pytań dotyczących zwrotu urządzenia PREMID prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@zwroty.eu

Więcej informacji na temat opłat drogowych w republice Czeskiej znajdziesz w naszej Bazie Wiedzy

PUBLIKUJEMY W NIEJ KOMPLEKSOWE I PRZYDATNE INFORMACJE NA TEMAT SYSTEMU MYTO CZ ORAZ PREMID.