14 maja, 2018

Czechy zwrot urządzenia PREMID

BOX – MYTO CZ urządzenia do poboru Myta w Czechach.

Odzyskujemy pieniądze za urządzenia Billien OBU 5051

Otrzymasz zwrot środków z salda oraz kaucję za zwrócone, nieuszkodzone urządzenie Billen lub PREMID. Pośpiesz się! Masz tylko rok na zwrot od ostatniej transakcji w Czechach.

 

PREMID trans

Zwrot boxów to 3 proste kroki

Wypełnij Formularz

Uzupełnij poniższy formularz o kilka podstawowych danych niezbędnych do zwrotu urządzenia. Kaucję pobraną za urządzenie w równowartości kwoty 1550 Kč (PREMID) lub 2468 Kč (nowe urządzenie satelitarne), oraz saldo przelejemy na Twoje konto bankowe.

Wyślij nam OBU

Prześlij nam w paczce urządzenie. Jeśli nie załączyłeś do formularza to włóż do paczki kopie dowodów rejestracyjnych, na które było rejestrowane OBU. Możesz wysłać kilka urządzeń w jednej przesyłce.

Opłać zwrot

Opłata za dokonanie zwrotu to jedynie 60 PLN brutto. W tej kwocie zawiera się kompleksowa obsługa zwrotu urządzenia, przygotowanie dokumentów, dostarczenie urządzeń do Czech oraz realizacja zwrotu środków.
_________________________________

__________________________________________________________________

wysyłając skan na mail biuro@zwroty.euwysyłając w paczce razem z urządzeniamizałączę do formularza

UWAGA: Do realizacji zwrotu Czeskiego Boxa PREMID potrzebujemy kopię lub skan dowodu rejestracyjnego auta na jakie box został zarejestrowany. Nie zapomnij go załączyć do formularza, ewentualnie prześlij mailem lub w przesyłce z urządzeniem.

Operator myta czeskiego może w niektórych przypadkach wymagać przesłania skanu dowodu rejestracyjnego lub umowy leasingowej. Po otrzymaniu takiego wezwania od info@mytocz.cz będą Państwo mieli 21 dni na przesłanie skanów wymaganych dokumentów ze swojej skrzynki mailowej. Zwroty.eu nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie ww. dokumentów ponieważ są one wymagane przez operatora jako dodatkowa weryfikacja danych użytkownika.

_________________________________
Zgadzasz się na wystawienie i przesłanie faktury mailem?

_________________________________
Sprawdź Politykę prywatności
Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę.

Billien
OBU 5051

Do poboru opłat drogowych w Czechach w systemie MYTOCZ służy urządzenie Billien OBU 5051. Obsługujemy zwrot tych urządzeń do operatora w Czechach.  Jest również możliwy zwrot urządzeń PREMID (urządzenia starego typu). Poglądowo na zdjęciach widoczne urządzenia.

MYTO CZ box Premid

Najważniejsze informacje

Jak realizowany jest zwrot?

Dzięki naszej pomocy odzyskają Państwo wszystkie niewykorzystane środki przedpłacone oraz kaucję w wysokości równowartości kwoty 1550 Kč (PREMID) lub 2468 Kč (Billien OBU 5051).

Ile wynosi opłata za zwrot?

Całkowity koszt obsłużenia zwrotu urządzenia, zgłoszenia jego zwrotu, uzupełnienia danych bankowych oraz wysyłka urządzenia to tylko 60 PLN brutto. 

Jak opłacić Zwrot?

Opłaty za zwrot urządzeń z poszczególnych krajów znajdują się w zakładce CENNIK. Umożliwiamy naszym klientom kilka opcji opłacenia zwrotu. Jak przelew na nasze konto bankowe, szybkie przelewy internetowe, płatność kartą, PayPal czy BLIK. Mogą Państwo również zaczekać aż przyślemy fakturę mailem na której będą się znajdowały dane do przelewu. Faktury wysyłamy po otrzymaniu urządzeń.

Wszystkie te informacje są szczegółowo opisane w zakładce CENNIK

Gdzie wysłać urządzeniA?

Adresy naszych punktów znajdują się w zakładce kontakt. Kliknij aby otworzyć: ZAKŁADKĘ KONTAKT

Kiedy otrzymam zwrot ?

Czas oczekiwania na zwroty to około 30 dni. W celu zwrotu urządzenia OBU za naszym pośrednictwem należy wypełnić formularz oraz przesłać nam urządzenie.

Kiedy przepada kaucja za Urządzenie ?

Zgodnie z warunkami Czeskiego systemu poboru opłat drogowych kaucja za Box przepada w następujących sytuacjach:

  • urządzenia noszą ślady uszkodzeń mechanicznych takich jak: zadrapania, pęknięcia, połamana obudowa, otworzona obudowa, popisane flamastrem lub farbą lub ma uszkodzony kod kreskowy)
  • urządzenia są “przedawnione”. Dzieje się tak  jeżeli OBU nie było użytkowane dłużej niż rok. Czyli nie zostało użyte do przypisania transakcji opłaty drogowej

Jak sprawdzić czy Box jest przedawniony?

Wypełnij formularz zwrotu. Mamy możliwość sprawdzenia w systemie czy urządzenie jest blisko terminu “przedawnienia”. To klient podejmuje decyzję czy mamy się starać o zwrot w takich przypadkach. Informujemy klientów o terminie “przedawnienia” Boxów oraz ryzyku, wstrzymania przez operatora zwrotu kaucji za Box i Saldo. Za urządzenia z bliskim terminem “przedawnienia” uznajemy  ostatnie 45 dni ważności urządzenia i nie gwarantujemy wtedy zwrotu.

Masz inne pytania?

W przypadku wszelkich pytań dotyczących zwrotu urządzenia PREMID lub Billien OBU 5051 prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@zwroty.eu

Więcej informacji na temat opłat drogowych w republice Czeskiej znajdziesz w naszej Bazie Wiedzy

PUBLIKUJEMY W NIEJ KOMPLEKSOWE I PRZYDATNE INFORMACJE NA TEMAT SYSTEMU MYTO CZ ORAZ PREMID.