21 maja, 2018

Polska zwrot viaBox viaToll OBU

viaBox viaToll urządzenia do poboru Myta w Polsce

Odzyskujemy pieniądze za urządzenia viaTOLL

Otrzymasz zwrot wpłaconej kaucji i salda. Nie zwlekaj.

viatoll trans

Zwrotu boxów to 3 proste kroki

Wypełnij Formularz

Zwroty polskich viaBoxów realizujemy w opcji STANDARD. Wystarczy, że uzupełnisz poniższy formularz o kilka podstawowych danych niezbędnych do zwrotu urządzenia.

Wyślij nam OBU

Prześlij nam w paczce urządzenia. Jeśli nie załączyłeś do formularza to włóż do paczki kopie dowodów rejestracyjnych oraz podpisane pełnomocnictwo viaToll. Możesz wysłać kilka urządzeń w jednej przesyłce.

Opłać zwrot

Opłata za dokonanie zwrotu to jedynie 40 PLN brutto. W tej kwocie zawiera się kompleksowa obsługa zwrotu urządzenia, przygotowanie dokumentów, dostarczenie urządzeń do operatora oraz realizacja zwrotu środków.

_________________________________
_________________________________
_________________________________
wysyłając skan na mail biuro@zwroty.euwysyłając w paczce razem z urządzeniamizałączę do formularza
TU wzór pełnomocnictwa do pobrania(klik).
Wystarczy podpis na końcu w ramce.

UWAGA: Do realizacji zwrotu Polskiego viaBoxa viaTOLL potrzebujemy kopię lub skan dowodu rejestracyjnego auta na jakie box został zarejestrowany. Jeśli chcesz również uzyskać zwrot salda musisz nam przesłać skan podpisanego pełnomocnictwa do zamknięcia Twojej umowy z viaToll. Nie zapomnij go załączyć do formularza. Ewentualnie wysłać mailem lub w przesyłce z urządzeniem.
_________________________________

Zgadzasz się na wystawienie i przesłanie faktury mailem?
_________________________________

Sprawdź Politykę prywatności
Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę.

Urządzenie viaBox

viatoll trans
viatoll zwrot myta

Do poboru opłat drogowych w Polskim systemie viaToll służy urządzenie viaBox. Obsługujemy zwrot tych urządzeń do operatora w Polsce. Poglądowo na zdjęciach widoczne urządzenia.

viabox + pudelko

Najważniejsze informacje

Jak realizowany jest zwrot?

Dzięki naszej pomocy odzyskają Państwo niewykorzystane środki przedpłacone oraz kaucję. Zajmujemy się zwrotem kompleksowo. Wystarczy wypełnić formularz i przesłać nam urządzenia. Środki są zwracane kanałem jakim zostały wpłacone. A więc jeśli wpłaciłeś kaucję kartą, zwrot zostanie zrealizowany na kartę, jeśli gotówką przelejemy Ci środki na konto.

Ile wynosi opłata za zwrot?

Całkowity koszt obsłużenia zwrotu urządzenia, zgłoszenia jego zwrotu, uzupełnienia danych bankowych oraz wysyłka urządzenia to tylko 40 PLN brutto. Państwo otrzymują natomiast zwrot kaucji 120PLN oraz zwrot całej kwoty salda.

Kiedy otrzymam zwrot ?

Otrzymają Państwo zwrot od razu po dotarciu urządzenia do naszej centrali w Polsce. A więc po kilku dniach od wysłania paczki. Standardowy czas oczekiwania na zwroty kaucji i salda za viaBox w Polsce to około 30 dni. W celu zwrotu urządzenia OBU za naszym pośrednictwem należy wypełnić formularz oraz przesłać nam urządzenie.

Kiedy przepada kaucja za Urządzenie ?

Zgodnie z warunkami Polskiego systemu poboru opłat drogowych kaucja za Box przepada w następujących sytuacjach:

  • urządzenia noszą ślady uszkodzeń mechanicznych takich jak: zadrapania, pęknięcia, połamana obudowa, otworzona obudowa, popisane flamastrem lub farbą, zalanie klejem itp. uszkodzenia.

Gdzie wysłać urządzenie?

Adresy naszych punktów znajdują się w zakładce kontakt. Kliknij aby otworzyć: ZAKŁADKĘ KONTAKT

jak opłacić Zwrot?

Opłaty za zwrot urządzeń z poszczególnych krajów znajdują się w zakładce CENNIK. Umożliwiamy naszym klientom kilka opcji opłacenia zwrotu. Przelew na nasze konto bankowe, szybkie przelewy internetowe, płatność Kartą, PayPal czy BLIK. Mogą Państwo również zaczekać z płatnością aż przyślemy fakturę mailem na której będą się znajdowały dane do przelewu. Faktury wysyłamy po otrzymaniu urządzeń.

Wszystkie te informacje są szczegółowo opisane w zakładce CENNIK

Dokumenty niezbędne do Zwrotu środków i zamknięcia Umowy ViaToll

Aby zrealizować zwrot urządzeń za naszym pośrednictwem muszą Państw przesłać do nas razem z urządzeniami OBU kilka dokumentów
  • dowody rejestracyjne pojazdów (kopie) na jakie były zarejestrowane urządzenia viaBox
  •  pełnomocnictwo (do pobrania LINK) wystarczy podpis na końcu w czerwonej ramce

Masz inne pytania?

W przypadku wszelkich pytań dotyczących zwrotu urządzenia viaToll prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@zwroty.eu